مکس آموز

دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل نقلیه |ماشین | خودرو | دوچرخه | هواپیما

دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل نقلیه

پکیج دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل نقلیه ، یکی از بهترین محصولات شرکت اورموشن است که شامل یک آرشیو کامل از انواع ماشین و کامیون ، کامیونت ، دوچرخه ، کشتی ، قایق ، هواپیما و سایر وسایل نقلیه می باشد.

این پکیج فوق العاده مناسب برای استفاده در برنامه های طراحی سه بعدی بوده و در عین حال در محیط برنامه  ۳ds max طراحی گردیده و از متریالسازی حرفه ای در محیط برنامه قدرتمند  vray بهره برده است. وجود کاتالوگ این پکیج که بصورت سند pdf اماه شده است بسیار می تواند در انتخاب سریعتر آبجکت مورد نظر و وارد نمودن آن به محیط برنامه های تری دی به شما کمک کند که می توانید این کاتالوگ را از اینجا مشاهده نمایید.

پکیج دانلود رایگان مدل سه بعدی وسایل نقلیه ، شامل ۳۸  ماشین ، کامیون ، بیل مکانیکی ، کامیونت ، دوچرخه ، کشتی ، قایق ، هواپیما و سایر  وسیله نقلیه   با کیفیتی بالا و عملکردی عالی برای رندر های معماری، پروژ های بازی سازی کامپیوتری و …. است.

بهمراه پکیج دانلود رایگان آبجکت وسایل نقلیه ، تکسچرهای این پروژه بصورت فایل مجزا قرار داده شده تا با معرفی این تکسچرها از متریال های ساخته شده برای مدل های سه بعدی استفاده شده و نیازی به ساخت متریال برای این مدل ها نباشد.

اگر چنانچه با معرفی تکستچرهای خارجی برای پروژه های سه بعدی آشنا نیستید توصیه می کنم مقاله معرفی مپ و تکستچر به پروژه های طراحی سه بعدی را مورد مطالعه قرار بدید تا پس از اون قادر باشید به راحتی بین مدل ها و تکستچر های مورد نیاز به راحتی لینک کنید و تکستچر مدل های سه بعدی از این فایل معرفی شده فراخوانی بشوند.

جهت عضویت در خبرنامه مکس آموز برای اطلاع سریع از طرح های تخفیفی و جدیدیترن دوره های آموزش آدرس ایمیل معتبر خود را وارد کنید.

مدیر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها