مکس آموز

دانلود رایگان پلاگین forest pro برای تریدی مکس ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ + آموزش نصب و فعالسازی

پلاگین forest pro یکی از قدرتمند ترین و محبوب ترین افزونه های جانبی برنامه ۳ds max که توسط شرکت itoo softwar برای شبیه سازی عناصر طبیعی همچون جنگل،پوشش گیاهی،گل،بوته،درخت،بوده و همچنین بعنوان یک پخش کننده مدل های گوناگون در صحنه های تریدی مکس مورد کاربرد فراوان کاربران این برنامه قدرتمند در سرتاسر جهان می باشد.پلاگین forest pro  امکانی را برای شما فراهم می آورد تا عناصر طبیعی زمین را بصورت سریع،حرفه ای و کاملا سبک و کم حجم مدل نموده و رندرهای کاملاً وافعی را به شما ارائه خواهد داد.

یکی از تفاوت های اساسی میان طراحان حرفه ای و آماتور در استفاده از اسکریپت های جانبی برنامه های شبیه سازی می باشد.به جرات می توان گفت forest pro از جمله اسکریپت های مورد استفاده تمامی طراحان حرفه ای بوده.که توسط این پلاگین قدرتمند قادر به مدلینگ و شبیه سازی صحنه های طبیعی و رئالی می باشند.پس اگر قصد دارید با دنیای حرفه ای طراحی سه بعدی به کار در این عرصه جذاب ادامه دهید چاره ای جز استفاده از پلاگین forest pro  ندارید.

امکانات و ویژگی های پلاگین forest pro

  • مدلینگ عناصر محیطی از جمله؛جنگل،چمن زار،درخت،مرتع،بوته و… بدون هیچ محدودیتی در تطابق مدل ها با دنیای واقعی.
  • دارا بودن پریست های آماده که می توان از آنها در محیط طراحی فقط با چند کلیک ساده استفاده نمود.
  • پردازش سبک و کم حجم عناصر استفاده شده در forest pro.
  • تکثیر و پراکندگی سایر آبجکت ها و مدل های سه بعدی که بصورت دستی وارد برنامه ۳ds max می کنیم.
  • استفاده از حالت های مش و نقاط ابری در پردازش عناصر forest pro برای پردازش سریع.

توصیه می کنم درصورتیکه با نحوه کار با پلاگین forest pro آشنا نیستید، دوره آموزش جامع اسکریپت forest pro و مدلینگ عناصر طبیعی  رو از دست ندهید.این آموزش یکی از بهترین آموزش های این پلاگین در سطح کشور می باشد.

آموزش نصب و فعالسازی پلاگین forest pro

  • ابتدائاً  روی فایل setup درون پوشه برنامه کلیک راست نموده و گزینه run as adminestorator را می زنیم تا پروسه نصب  آغاز شود.
  • مراحل مختلف را مانند تصاویر زیر طی نمایید.
  • اسکریپت forest pro پلاگین forest pro پلاگین forest pro

پس از نصب اسکریپت forest pro به پوشه فایل های مربوطه رفته و از پوشه server روی فایل installer کللیک کنید تا پنجره مربوط به آن گشوده شود و نصب گردد. پس از پایان یافتن این مرحله از قسمت جستجو گر ویندوز و مطابق با تصویر زیر فایل change lisence mode را run as adminstor نمایید تا پنجره مربوطه آن باز شود.

پلاگین forest pro

از پنجره گشوده شده تیک گزینه network flating licence را انخاب و روی گزینه next کلیک می کنیم. مطابق تصویر بالا،کد موجود در فایل server را کپی و در قسمت host جاگذاری می کنیم تا نصب و کرک forest pro با موفقیت به پایان برسد.

[nitro_product style=”4″ hover_style=”default” id=”79″]
طاها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها