مکس آموز

دانلود رایگان مدل سه بعدی درب | پنجره | دستگیره

دانلود رایگان مدل سه بعدی درب | پنجره | دستگیره برای تری دی مکس

مکس آموز با افتخار پکیج کاملی از مدل سه بعدی در ، پنجره و دستگیره را جهت استفاده در پروژه های طراحی سه بعدی داخلی برای علاقه مندان خود آماده نموده تا با فراغ خاطر پروسه نسبتاً طولانی مدلینگ درب  و پنجره و دستگیره را در پروژه های کاری خود از اول انجام نداده و از مدل های آماده و با کیفیت ارائه شده در این پست ، استفاده نمایند تا هم پروژه های طراحی از کیفیت ایده آل بهره مند گردد  و هم زمان طراحی سه بعدی بهینه شود .

جزئیات پکیج مدل سه بعدی در و پنجره و دستگیره

این پکیج  حاوی ۱۲۵ مدل سه بعدی در و  پنجره دستگیره متنوع و با کیفیت  برای فرمت های ۳ds max و موتور رندر محبوب VRay می باشد. برای مشاهده  و انتخاب سریع تر مدل مورد نظر خود ، کلیه مدل های بصورت یک کاتالوگ بهمراه شماره گذاری دقیق و همپوشانی شده با فایل های مکس  آبجکت ها تقدیم حضور عزیزان می گردد که می توانید آن را از اینجا مشاهده کنید.

لازم به ذکر است مدل های ارائه شده در این پست فاقد متریال می باشند و می بایست متریال های آن در محیط برنامه ویری ساخته و به مدل ها نسبت داده شود. درصورتیکه قصد دارید با ساخت انواع متریال های مورد استفاده در پروزه های طراحی و رندرینگ بصورت فوق حرفه ای آشنا شوید دوره ساخت متریال های حرفه ای در وی ری ۳٫۶ و همچنین دوره جامع تنظیمات رندر وی ری ۳٫۶ را نورد بازدید قرار دهید.

مدیر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها