مکس آموز

مدلینگ درب کابینت ممبران در ۳ds max

امروزه خانوارها خیلی به زیبایی فضای داخلی و دکوراسیون آن اهمیت می دهند.یکی از بخش های که خیلی به جلوه بصری آن توجه می شود آشپزخانه به عنوان قلب خانه می باشد.بطور کلی دو نوع کابینت برای استفاده از آن در فضای داخلی وجود دارند که عبارتند از کابیمن آشپزخانه مدرن و کلاسیک یا ممبران .کابینت ممبران به دلیل تنوع و زیبایی خارق العاده آن  خصوصاً در درب کابینت ممبران ،جایگاه ویژه ای را در بین علاقه مندان به دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. به همین دلیل شاهد رشد روز افزون گرایش به این سبک از کابینت آشپزخانه هستیم.

به همین دلیل در کنار این بازار پر درآمد،مجالی برای طراحان دکوراسیون داخلی فراهم گردیده. تا با هنر نمایی در این عرصه جذاب،شغلی پردرآمد و امن را برای خود داشته باشند.یکی از مهم ترین بخش های طراحی کابینت کلاسیک نحوه طراحی و شبیه سازی درب کابینت ممبران می باشد که بر خلاف کابینت مدرن از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار است.

مکس آموز در این پست نحوه مدلسازی درب کابینت ممبران را به بهترین و ساده ترین شیوه ممکن ارائه نموده است.تا با احاطه بر روش های مختلف طراحی درب کابینت ممبران قادر باشید هر نوع درب را به راحتی مدل نموده و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید.

روش مدلینگ درب کابینت ممبران

ابتداء از میان اشکال دو بعدی به اندازه ای که می خواهید درب کابینت ممبران شکل بگیرد یک رکتنگل ترسیم کنید. بوسیله لاین یک سطح مقطع برای شکل گیری درب کابینت ممبران ترسیم نمایید. دقت داشته باشید هر مقدار در این مرحله خلاقیت به خرج دهید شکل نهایی درب کابینت ممبران زیبا تر خواهد شد. رکتنگل را انتخاب نموده و برای آن مادیفایر bevel profile را اختصاص دهید. در تنظیمات bevel profile روی گزینه pick کلیک کنید و سطح مقطع ترسیم شده را به آن نسبت دهید.

دوستان و همراهان مکس آموز در صورتیکه قصد دارید آموزش طراحی کابینت کلاسیک را بصورت صحیح،حرفه ای و دقیق فرا بگیرید. توصیه می کنم دوره آموزش مدلینگ دکوراسیون داخلی – کابینت کلاسیک  را از دست ندهید و طراحی کابینت کلاسیک را یکبار برای همیشه بیاموزید.

مدیر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها