مکس آموز

دانلود رایگان مدل سه بعدی درب کابینت کلاسیک

دانلود رایگان مدل سه بعدی درب کابینت کلاسیک

بطور کلی دو سبک کابینت برای استفاده از آن در فضای آشپزخانه وجود دارند که عبارتند از؛ کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک یا ممبران .کابینت ممبران به دلیل تنوع و زیبایی خارق العاده آن  خصوصاً در درب کابینت کلاسیک، جایگاه ویژه ای را در بین علاقه مندان به دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. به همین دلیل شاهد رشد روز افزون گرایش به این سبک از کابینت آشپزخانه هستیم.در عوض گرایش به این مدل از کابینت های آشپزخانه  فرصت شغلی بی نظیری برای طراحان تری دی فراهم گردیده و به دلیل پیچیدگی نسبی مدلینگ کابینت های کلاسیک نسبت به کابینت های مدرن ، همواره طراحان به دنبال مدل سه بعدی درب کابینت کلاسیک آماده برای استفاده در پروژه های خود می باشند.

مکس آموز در این پست سه مدل سه بعدی درب کابینت کلاسیک را بصورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده تا با استفاده در پروژه های کاری خود ، کیفیت عالی به رندر های خروجی خود ببخشند. در متریالسازی این مدل های سه بعدی از الگوی متریالسازی با مادیفایر unwrap بهره برده شده است که همین عامل سبب ایجاد ساختاری رئال بر روی مدل سه بعدی درب کابینت کلاسیک شده است.

به دلیل اینکه لینک دانلود مدل سه بعدی درب کابینت کلاسیک به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید.

ضمناً  در صورتیکه قصد دارید آموزش طراحی کابینت کلاسیک را بصورت صحیح،حرفه ای و دقیق فرا بگیرید. توصیه می کنم دوره آموزش مدلینگ دکوراسیون داخلی – کابینت کلاسیک  را از دست ندهید و طراحی کابینت کلاسیک را یکبار برای همیشه بیاموزید.در این دوره عالی با تمامی ریزه کاری های طراحی کابینت کلاسیک خصوصاً مدلینگ درب کابینت کلاسیک آشنا می شوید و با آسودگی خاطر و اعتماد به نفسی که از این آموزش دریافت می کنید می توانید نسبت به پذیرش سفارشات خود گام های محکم و با صلابتی بردارید.

آموزش های پروژه محور

مدیر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

    farhadi پاسخ

    perfect