با ما صاحب یک کسب و کار پایدار خواهید شد.

داستان یک آغاز

با شما ، برای شما ، تا موفقیت ...

داستان مکس آموز از اون جایی شروع شد که وقتی دانشجو شدم و از روستای محل سکونتم به شهرهای با امکانات آموزشی بالا وارد شدم خلأ آموزش رو در مناطق محروم کشور عزیزم به خوبی مشاهده کردم و برا همین یه ایده توی ذهنم جرقه زد که باید این گسل بی رحم رو از بین برد و زمینه ای رو فراهم کرد تا همه بتونن از امکانات آموزشی عالی برخوردار بشند و  در زمینه مورد علاقشون مسیر موفقیت رو طی کنند و مانعی سر راهشون نباشه.

آموزش دیدن چیزی نیست که ما از اون بی نیاز باشیم و خیلی مهم هست که وقتمون رو برای چه آموزشی بزاریم و چه نتیجه ای قراره که از اون بگیریم.تا به حال شده که برای یاد گرفتن یه مهارت جدید که بتونی با اون کار خاصی انجام بدیدنبال منابع باشی اما هیچکدوم نستونه باشن تو رو به هدفت برسونن و نتیجه ساعت ها دیدن محتواهای گوناگون ، گیج و سردرگم شده باشی؟ راستش رو بخوای برا من که خیلی پیش اومده و بعد پیدا کردن یه آموزش عالی خیلی حسرت خوردم که کاش از همون اول به این آموزش دست پیدا می کردم.

برای همین موضوع تصمیم گرفتم یه وب سایت آموزشی بسازم و توی او آموزش هایی رو ارائه بدم که از هر نظر عالی باشن و موجب حسرت دانشجویان خود نباشم.تصمیم ما بر این شد تا با دسته بندی آموزشی برای هر ذائقه ای آموزش های مورد نیاز همون طبع رو تولید کنیم و در کنار معرفی هر آموزش عنوان کرده ایم که آموزش مورد نظر چگونه شما رو به هدفتون می رسونه.در این راستا آموزشهایی رو تدوین کردیم که اگه حتی هیچ برخوردی با اون زمینه نداشتید بتونید به راحتی از پسش بر بیاید و اگه احیاناً تصمیم داشتید به یک حرفه ای تبدیل بشید بازم به فکر شما بودید و آموزشه ای جامع و آکادمیک رو براتون در نظر گرفتیم.

در مکس آموز هم آموزش های مهارت محور و کاربردی رو خواهید داشت و در سریع ترین زمان ممکن می تونید برا خودتون یه کسب و کار پایدار راه اندازی کنید و هم اموزش های اطلاعات محور تا بتونید بصورت همه جانبه آموزش ببینید. مکس آموز در این زمینه بسیار سخت گیر عمل کرده و تمامی اصول خود در تولید محتوا را از مدرسان ساعی و کوشای خود مطالبه می کند و همواره اساتید دوره ها را در کنار خود احساس می کنید.

در عوض برای اساتید خود زمینه ای را ایجاد نمودیم تا بتوانند ضمن به اشتراک گذاری مهارت های خود ، به درآمد های تکرار شونده برسند.باری همن منظور، کار خود را در بهار ۹۷ با تولید محتوای آموزشی در زمینه گرافیک دو بعدی و سه بعدی و طراحی وب  آغاز  .. با سرعت تمام در حال توسعه می باشیم.مکس آموز در انتخاب مدرسان خود بسیار سختگیر بوده و همواره بر کیفی بودن و پشتیبانی کامل آموزش های خود تاکید بسیار دارد.

null

آموزش های رایگان

این آموزش ها هدایای مکس آموز به علاقه مندان بوده و بصورت رایگان عرضه می گردد.

null

آموزش های کاربردی

این دسته از آموزش ها بصورت پروژه محور و ویژه ورود سریع به بازار کار تدوین شده است

null

آموزش های جامع

این آموزش ها بصورت همه جانبه و آکادمیک به موضوع پرداخته شده است.