مکس آموز

دانلود رایگان مدل سه بعدی صحنه آماده کابینت آشپزخانه

صحنه-اماده-کابینت-آشپزخانه

صحنه آماده کابینت آشپزخانه

اگه شما از اون دسته افرادی هستید که طراحی داخلی رو به تازگی آغاز کردید و دنبال یه الکوی مناسب و  استاندارد می گردید، تا طراحی های خودتون رو بر مبنای اون انجام بدید، صحنه آماده کابینت آشپزخانه  همون چیزی هستش که خیلی میتونه کمکتون کنه.این صحنه آماده کابینت آشپزخانه تمامی مراحل طراحی داخلی شامل؛ مدلینگ | نورپردازی | متریال ها | تنظیمات رندرینگ رو در خودش به بهترین شکل ممکن دارا هستش.

تحقیق پیرامون روش مدلینگ بهترین طراحان تریدی دنیا خیلی می تونه باعث رشد شما باشه و همواره باید بتونیم با آنالیز آثار قدرتمند ،رموز طراحی این آرتیست ها را شناسایی و در پروژه های خود بکار ببریم.اما از اون جایی که تهیه این مدل های اماده بصورت پولی در سایت های نظیر اورموشن ارائه میشه شاید امکان دسترسی به این پروژه ها به همین راحتی باری شما ممکن نباشه و یا اینکه هزینه های زیادی با توجه به نرخ ارز در ایران براتون داشته باشه.

برای همین ما امروز این مدل عالی رو بصورت کاملاً رایگان براتون قرار دادیم تا دانلودش کنید و در برنامه ۳ds max  اونو فراخوانی کنید و مورد مطالعه قرار بدید و از اون بعنوان الگو استفاده کنید.

صحنه-اماده-کابینت-آشپزخانه

صحنه-اماده-کابینت-آشپزخانه

این مدل آماده کابینت آشپزخانه با الگوی کلاسیک رو مورد مدلینگ قرار داده و تا جایی که توانسته است از تمامی المان های مورد نیاز در کابینت های کلاسیک بهره جسته است . در نورپردازی صحنه آماده کابینت آشپزخانه از نورهای ویری پلین و همچنین ویری سان استفاده شده و انعکاس نور بیرونی از طریق پنجره تعبیه شده در فضای آشپزخانه، جلوه بسیار زیبا و رئالی را به این مدل بخشیده است.

طراح صحنه آماده کابینت آشپزخانه  برای طبیعی تر شدن کار از مدل های آماده زیادی در صحنه استفاده نموده تا با اثر گزاری و تولید سایه های زیبا نمای رئالی را به پروژه خود ببخشد.

اگر چنانچه به دنیای طراحی سه بعدی خصوصاً طراحی با رویکرد معماری علاقه مند هستی اما هنوز کارتون رو آغاز نکردید و بطور کلی اطلاعاتتون در مورد برنامه ۳ds max و vray ناقص هستش و دنبال یه مرجع برای کامل کردن اطلاعاتتون هستید اصلاً نگران باشید چون مکس اموز یه مقاله عالی برای شما تهیه کرده که پس از بررسی و مطالعه اون اطلاعاتتون کامل میشه و با اطمینان و اشتیاق بیشتری می تونید کارتون رو شروع کنید.

طاها

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *