"> پشتیبانی آموزشی مکس آموز چگونه است؟ | مکس آموز
 
مکس آموز

مکس آموز برای کلیه آموزش های ارائه شده خود برنامه پشتیبانی آموزشی کامل و منسجمی را ار طریق سیستم تیکت پیشرفته فراهم نموده است تا در صورت وجود هر گونه سئوال یا نیاز به پشتیبانی آموزشی ، دانشجویان بتوانند از پشتیبانی مدرس خود بهره مند گردند. هر چند سیاست مدیران مکس آموز به گونه ای است که آموزش ها در نهایت کیفیت تدوین شده و جای  هیچ گونه پرسشی را باقی نگذارد اما با این وجود زمینه بهره مندی دانشجویان از امکان برقراری ارتباط با مدرسان را فراهم می کند.

پاسخ تمامی سئوالات احتمالی شما عزیزان در وبلاگ مکس آموز ، پیش بینی و پاسخ آنها نیز ارائه گردیده است. با این وجود در صورتیکه پاسخ سئوالات شما عزیزان در میان پیش پاسخ ها نباشد می توانید از طریق سیستم تکتینگ مکس اموز ، سئوالات خود را برای مدرسان ارسال نمایید. مدرسان محترم نیز متضمن پاسخگویی هر چه سریعتر سئوالات دانشجویان خود بوده و در صورت نیاز ، پاسخ سئوالات بصورت متنی و یا ویدیوئی ساخته و به دانشجویان ارائه می گردد.

علاوه بر بهره مندی از سیستم پاسخگویی مکس آموز ، امکان ورود و کنترل از راه دور دانشجویان توسط مدرسان نیز وجود دارد. در این روش دوطرف با نصب و فعالسازی برنامه های کنترل از راه دور ، مدرسین محترم وارد رایانه دانشجویان خود شده و بصورت دقیق مشکلات آنان را حل و فصل می نمایند.