مکس آموز

دانلود رایگان برنامه کمتاسیا

تولید محتوای ویدیوئی که با عنوان فیلم برداری از صفحه نمایش کامپیوتر  نیز نامیده می شود به یک امر واجب برای صاحبان وب سایت ، گروه های و کانال های شبکه های اجتماعی مبدل گشته است . اهمیت موضوع تا جایی است که ضبط و ادیت ویدئو های آموزشی،به یک تخصص تبدیل گشته است و آموزش های ویدیوئی از نظر کیفیت صدا و تصویر و افکت های بصری و  همچنین استفاده از انیمیشن ها سبب تفکیک و تمایز هر چه بیشتر محتوا های تولید شده ویدیوئی است. این موضوع با گسترش وب سایت های آموزشی و رغبت به آموزش های آنلاین در عوض آموزش هاب آفلاین ، ضرورت فراگیری بهترین روش های تولید محتوای ویدیوئی را بیش از پیش گردانیده است.

دانلود رایگان برنامه کمتاسیا

دانلود رایگان برنامه کمتاسیا

برنامه های بسیار زیادی وجود دارند که می توان توسط آنها می توان به هدف تولید محتوای مناسب رسید اما از میان همگی آنها برخی دارای فضای کاربری پیچیده و برخی نیز فاقد تمامی امکانات لازم برای تولید ویدئو مناسب است. اما به جرأت می توان گفت آنچه همه برنامه های تولید ویدئو از روی کامپیوتر دارند ، کمتاسیا همگی اونها رو یکجا داره. پس اگه واقعاً می خواهید وقت خودتون رو تلف نکنید و سریعاً ویدئو های آموزشی با کیفیت خلق کنید و به درآمد عالی برسید توصیه می کنم دانلود رایگان برنامه کمتاسیا را از دست ندهید.

دقت داشته باشید تولید ویدئو نا مناسب خصارات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.دلایل ان را می توان به شرح ذیل عنوان کرد.

  • اعتماد کاربران خود را از دست می دهید و امکان اینکه مشتری دوباره سراغ شما نیاید بسیار بالاست.
  • گاهی ممکن است برای آموزش خاصی لازم باشد بالای ۲۰ ساعت ویدئو تولید کنید که انرژی ، سطح اطلاعات بالا ، زمان و برنامه ریزی دقیقی را می طلبد  و تصور کنید که شما این همه سرمایه را در جای نامناسبی بکار ببرید. شاید لازم باشد همین حجم از توان و انرژی را دوباره و یا حتی چند باره پای تولید محتوای ویدیوئی تلف  کنید.علاوه بر استفاده از برنامه خوب برای تولید ویدئو مناسب باید بتوانید به خوبی از تمامی امکانات آن نیز استفاده کنید.نگران نباشید ما در مکس آموز به این دغدغه شما پاسخ فوق العاده ای داده ایم و دوره تولید محتوای باکیفیت با برنامه کمتاسیا را آماده تقدیم به شما عزیزان نموده ایم تا پس از فرا گیری استفاده ایده آل از این برنامه فوق العاده ویدئو های بی نظیری را تولید کنید و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و سرعت رشد خود را افزایش دهید.

برای دانلود رایگان برنامه کمتاسیا ایمیل خود را وارد نمایید تا لینک دانلود به ایمیل شما ارسال گردد.

مدیر

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها